კონტაქტი

კონტაქტი


სრული ტექსტი ნაკლები ტექსტი

ჩვენი გუნდი

სურათი Vladislav  Vik
Vladislav Vik
განყოფილების ოფიცერი

ელ-ფოსტა: vladislav.vik@peopleinneed.cz

სურათი Ondrej  Nadvornik
Ondrej Nadvornik
საქართველოს წარმომადგენლობის დირექტორი

ელ-ფოსტა: ondrej.nadvornik@peopleinneed.cz

სურათი Nana  Kurashvili
Nana Kurashvili
პროგრამების ხელმძღვანელი

ელ-ფოსტა: Nana.kurashvili@peopleinneed.cz

სურათი Ramaz Chichinadze
Ramaz Chichinadze
კომუნიკაციის ოფიცერი

ელ-ფოსტა: Ramaz.chichinadze@peopleinneed.cz

სურათი Gogita  Kapanadze
Gogita Kapanadze
ფინანსური მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Gogita.kapanadze@peopleinneed.cz

სურათი Nino Chokheli
Nino Chokheli
მონიტორინგისა და შეფასების ოფიცერი

ელ-ფოსტა: Nino.chokheli@peopleinneed.cz

სურათი Gia  Dolbaia
Gia Dolbaia
ოპერაციების მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Gia.dolbaia@peopleinneed.cz

სურათი salome  Bakashvili
salome Bakashvili
პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: salome.bakashvili@peopleinneed.cz

სურათი Nana  Peradze
Nana Peradze
DCFTA პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: nana.peradze@peopleinneed.cz

სურათი David Chelishvili
David Chelishvili
მეფუტკრეობის განვითარების პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: David.chelishvili@peopleinneed.cz

სურათი Irene  Itria
Irene Itria
ფიტოსანიტარული პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Irene.itria@peopleinneed.cz

სურათი Ana  Kochua
Ana Kochua
HR-Doc პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Ana.kochua@peopleinneed.cz

სურათი Tariel  Karelidze
Tariel Karelidze
პროექტ LAG ყაზბეგის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: tariel.karelidze@peopleinneed.cz

სურათი Nino  Markozashvili
Nino Markozashvili
რეგიონალური განვითარების პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Nino.markozashvili@peopleinneed.cz

სურათი Marta BibilaSvili
Marta BibilaSvili
მიგრანტთა რეინტეგრაციის მხარდაჭერის პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Marta.bibilashvili@peopleinneed.cz

ჩვენი მისამართი

Prague Office

Šafaříkova 635/24
120 00, Praha 2
ტელ: +420 226 200 400
ელ-ფოსტა: mail@clovekvtisni.cz

Kutaisi Office

სოლომონ პირველის #27
4600, ქუთაისი
ტელ: (+995 43 1) 25-25-65
ელ-ფოსტა:

Tbilisi Head office

გ.ქიქოძის #16
0105, თბილისი
ტელ: (+995 32 ) 2 92 00 15
ელ-ფოსტა:

ყაზბეგის ოფისი

ვაჟა ფშაველას #1
4701 , ყაზბეგი
ტელ: (+995) 5 91 80 09 22
ელ-ფოსტა:

დაგვიკავშირდით

იგზავნება...
მივიღეთ თქვენი შეტყობინება.
მადლობა.
სამწუხაროდ შეტყობინების გაგზავნა შეუძლებელია
ბოდიში, სცადეთ მოგვიანებით.